Barcode: 0815096000373
GREEN TEA LEMON
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
pakistan
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | — |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Lemon Flavour, Green Tea
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pain de Mie à la farine complète
Bonneterre
B NOVA 4
Purée D'amandes Blanches
Bonneterre
A NOVA 1
Pain de mie
Bonneterre
C NOVA 4
Purée D'amandes Complètes
Bonneterre
A NOVA 1
Spaghetti à l'épeautre
Bonneterre
A
Fusillis Blancs
Bonneterre
A
Sojadelice mangue pêche
Bonneterre
B NOVA 4
Coquillettes
Bonneterre
A NOVA 1
NID PETIT EPEAUTRE
Bonneterre
A NOVA 1
Torsades au Petit Épeautre
Bonneterre, Distriborg
A
Purée d’Amandes Blanches
Bonneterre
B NOVA 1
Pur Jus de Pomme
Bonneterre
C NOVA 1