Barcode: 7640161872448
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 392.0 kcal |
| Fat | 3.8 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 76.9 g |
| of which sugars | 0.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 10.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Hirsevollkornmehl 100 Prozent, Thiamin, kann Spuren von Senf beinhalten
Related Products in Aliments D Origine Vegetale
Pates de Riz
Mont asie
B
Natives Sonnenblumenöl
K Bio
E NOVA 3
4 galettes au SON d'AVOINE Nature
Céréalpes
B NOVA 3
Gouda Holland Jung
Penny
E NOVA 3
Bonduelle haricots verts très fins rangés
Bonduelle
B NOVA 3
Graines de tournesol
Suntat
E NOVA 3
Gold Hirse
Aldi Bio
A NOVA 1
Wake up Banaan Drinkontbijt
Brinta
C NOVA 4
Macarrones al huevo
Carrefour
A NOVA 1
Macarrones tricolor
Carrefour
A NOVA 1
zenzero candito
EuroCompany
E NOVA 3
L'Original Potatoes aux épices douces
McCain
B NOVA 4