Barcode: 2201229011978
Irisches Rinder-rumpsteak
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 199.0 kcal |
| Fat | 13.0 g |
| of which saturated | 8.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Rindfleisch
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
Goodly Linsepasta Fusilli Økologisk Glutenfri, 250 g
Rema 1000
Kransekakemasse
Rema 1000,Kransekakebakeren
A NOVA 4
Kokos Melk
Rema 1000
E NOVA 4
Kokosmelk - Lett
Rema 1000
E NOVA 4
Mangoterninger Ferskfryste
Rema 1000
Kokosmelk
Rema 1000
E NOVA 1
Goodly Makaroni Glutenfri Økologisk, 500 g
Rema 1000
Halloumi Ost
Rema 1000
D NOVA 3
Ferske lasagneplater
Rema 1000
A NOVA 1
Lettkokte havregryn økologisk
Kolonihagen
A