Barcode: 8906031931301
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 360.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 74.1 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 16.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
COFFEE 57%, CHICORY 43%
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Lime Flavored Sparkling Italian Mineral Water, Lime
Signature select
B NOVA 4
Blood Orange Flavored Italian Sparkling Beverage With Blood Orange Juice From Concentrate, Blood Orange
NOVA 4
Purified Drinking Water
Refreshe, Safeway Inc., Signature Select
B NOVA 1
Orange Flavored Italian Sparkling Beverage With Orange Juice From Concentrate, Orange
Signature select
C NOVA 4
Homestyle some pulp 100% pure orange juice from concentrate
C NOVA 1
Apple Flavored Sparkling Water Beverage, Apple
Signature select
B NOVA 4
Collins mix
NOVA 4
Sweet Cream Real Milk & Cream
Lucerne Farms
E NOVA 4
Topo Chico
A
100% Orange Juice Frozen Concentrate
Signature Select
E NOVA 1
100% Juice Cherry Pomegranate Elderberry
Signature Select
E NOVA 4
Peach Flavored Sparkling Water Beverage, Peach
Signature select
B NOVA 4