Barcode: 41017753
Levure fraîche
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
germany, switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 183.0 kcal |
| Fat | 15.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.9 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
levure
Related Products in Food Additives
Gelatina de Durazno
La Campagnola
Levadura en copos
TITAN
NOVA 1
JellO
JellO
NOVA 4
Dropz blaubeere
Pure via
Pure Via
NOVA 4
Levadura Mi pan
Calsa
NOVA 4
Aji-no-moto
Aji-no-moto, Ajinomoto
NOVA 4
Poudre à lever
Coop Naturaplan
NOVA 3
Negrita Frutisimos con Stevia
alicorp
NOVA 4
Sazonador Umami
Ajinomoto
NOVA 4
Freia bakepulver
MONDELEZ NORGE AS
NOVA 3
Levadura de Cerveza
NutriLeva,Calsa
NOVA 1