Barcode: 4056489418757
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 27.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 2.4 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 1.7 g |
| Proteins | 3.1 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
60,9% ail (contient sulfites), eau, sel, sucre, acidifiant: acide citrique; antioxydant: acide ascorbique. Peut contenir des traces de céleri.
Allergens
sulphur dioxide and sulphites
Additives
e300
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
fini domaci kruh 700g-narenzani
Klara
C NOVA 4
omegol za zdravlje srce
omegol zvijezda
C NOVA 4
Rose hip spread
D NOVA 4
Klara rustika
Klara
NOVA 4
Plum Butter
Podravka
D NOVA 4
kokosova mast
Planet of Plants
E NOVA 2
Margo natural
margo
C NOVA 4
Chips okus paprika
Plodine
E NOVA 4
American Sandwich Toast XXL
Klara
C NOVA 3
Omegol
Omegol
C NOVA 4
Džem šipak
Podravka
E NOVA 3
džem
podravka
D NOVA 3