Barcode: 9300633914127
Natural pumpkin kernels
by Macro
Labels
health star rating
health star rating 5
Categories
Available in
australia, new zealand
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 540.0 kcal |
| Fat | 45.0 g |
| of which saturated | 7.3 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 10.3 g |
| Proteins | 30.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Natural Pumpkin Kernels
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Chips sel et poivre
Trafo
C NOVA 4
Kokosolie geurloos
BioFan
E NOVA 2
Chips Handcooked Barbecue
Tra'fo Chips
D NOVA 4
Bumbu Ayam Pedis
Yakso
NOVA 3
Rice Noodle
Yakso
A NOVA 1
Trafo
Trafo
D NOVA 3
Crispy onions
Yakso
E NOVA 3
Sea Salt Potatoe Chips
Trafo
D NOVA 3
Bosbessenjam
Bionova
D NOVA 4
Chips Meersalz
Trafo
D NOVA 3
Pousses De Bambou
Yakso
A NOVA 1
Sea salt & vinegar potato chips
Trafo
D NOVA 4