Barcode: 0042175198502
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 51.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 13.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered carbonated water, real sugar, natural cherry vanilla flavor and citric acid.
Additives
e330
Related Products in Beverages
Sirop de grenadine
Capt’ain Soif
E NOVA 4
Stuffed mushrooms
Freeway
E NOVA 3
Café latte Espresso
Lidl, Milbona, Molkerei Gropper
B NOVA 4
Sirop de menthe
Plein Sud
E NOVA 4
ASA White H-Section Strips - 4.1 X 2.8 X 0.5 - Green
Trimm
C NOVA 1
ijskoffie
milsani
C NOVA 4
Tea mango
C NOVA 4
Kéfir de vaca
GutBio
C
Les nectars
Jafaden
E NOVA 4
Milbona Latte Macchiato
Lidl
E NOVA 4
Sweet potato & kale saute
Fresh & Easy, Monte Ceu
E NOVA 3
Trimm Star Orangensaft, Orange
Trimm
C NOVA 1