Barcode: 0070122829173
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 239.0 kcal |
| Fat | 3.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 45.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 8.7 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Unbleached enriched wheat flour (wheat flour, malted barley flour, niacin, iron, thiamin mononitrate, riboflavin, folic acid), water, greek olives, durum wheat flour (durum wheat flour, niacin, iron, thiamine mononitrate, riboflavin, folic acid), salt, ye
Related Products
Orange Passion Fruit Low-Calorie Beverage
Slim,SunRype
C NOVA 4
Good Bites Minis - Chocolate brownie
NOVA 4
Raspberry Delight
SunRype
E NOVA 4
Apple Blueberry, Organic Fruit Bites
Sunrype • 🇨🇦Lassonde Quebec
NOVA 4
Good bites
SunRype
NOVA 4
Organic rosemary bread
Trader Joe's
C NOVA 3
Good bite
Sun-Rype
D NOVA 3
Organic Fruit Bites
Sunripe
NOVA 4
Sunflower Seed Spread
Trader Joe's
C
Rio Red Grapefruit Mist
SunRype
E NOVA 4