Barcode: 0057961034803
Rio Red Grapefruit Mist
by SunRype
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
no added sugar
Categories
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.4 g |
| of which sugars | 9.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Juice from concentrate (filtered water, concentrated [apple, grapefruit, caarrot and red cabbage] juices), Citric acid, Natural flavour, Vitamin C
Additives
e330
Recipes with Similar Ingredients
Texas Fruit Tray
7 ingredients
Taco Dip
6 ingredients
Slow Cooker Pulled Pork And Chorizo Sausage Dip
6 ingredients
Rio Zape Beans With Toasted Chile Sauce
12 ingredients
Aloha Beans
9 ingredients
Herring And Apple Salad
9 ingredients
Infused Four Citrus Vodka
5 ingredients
Country-Style Bean Soup With Prickly Pear (Sopa Campesina)
7 ingredients
Lentil Soup (Potage De Lentille)
14 ingredients
Basmati Pilaf With Vermicelli And Onions
9 ingredients
Tepary Bean And Fennel Ragout
7 ingredients
Chicken Fajitas Recipe
8 ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Кисели краставички
Авис
D NOVA 3
Типов хляб
Хлебна промишленост
D NOVA 4
Печурка рязана
Rubikon
C NOVA 3
БАГЕТА С ЛУКАНКА
ХАРМАНЛИ
NOVA 4
белени семки елит
ELIT NUTS
C NOVA 3
Туршия смес
Авис
D NOVA 3
Lyutenitsa Balgarca
Rubikon
D NOVA 3
Лютиви пиперки туршия
Авис
NOVA 3
Лютиви пиперки
Авис
NOVA 3
бадем елит малък
Elit nuts
D NOVA 3
Базлама
Бакери
D NOVA 3
Слънчогледови семки
Elit nuts
D NOVA 3