Barcode: 6416227020815
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 345.0 kcal |
| Fat | 4.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 22.0 g |
| Proteins | 51.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100 % oluthiivahiutale
Related Products in Dietary Supplements
Raw Organic Perfect Food Green Superfood
Garden of Life
NOVA 4
RAW ORGANIC MEAL
Garden of Life
NOVA 4
RAW Resveratrol
Garden of Life
A NOVA 4
Raw Organic Perfect Food GREEN SUPERFOOD Juiced Greens Powder
Garden of Life
NOVA 4
RAW Organic Meal Plant-Based Chocolate
Garden of Life
NOVA 4
Raw Organic Fiber
Garden of Life
Raw Organic Protein Plant-Based Vanilla Flavor
Garden of Life
NOVA 4
RAW Organic Protein Plant-Based Vanilla Chai
Garden of Life
NOVA 4
RAW Organic Meal Plant-Based Vanilla
Garden of Life
NOVA 4
RAW Organic Fit High Protein Original
Garden of Life
NOVA 4
RAW Organic Protein Plant-Based Unflavored
Garden of Life
NOVA 4
RAW ORGANIC PROTEIN PLANT-BASED
Garden of Life
NOVA 4