Barcode: 2956764203820
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 281.0 kcal |
| Fat | 21.3 g |
| of which saturated | 7.6 g |
| Carbohydrates | 5.5 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 16.8 g |
| Salt | 2.2 g |
Ingredients
Varkensvlees (72%), paneermeel (TARWEbloem, gist), El, water, zout, MELKeiwit, kruiden & specerijen, stabilisatoren (difosfaat, trifosfaat, polyfosfaat), conserveermiddel (natriumacetaat), smaakversterker (mononatriumglutamaat). Gemaakt in een bedrijf waar ook mosterd, selder en soja worden verwerkt.
Additives
e262
e262i
e450
e451
e621
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Meats And Their Products
Effiloche de porc VPF cuit
Bigard
C NOVA 4
Dry Cured Rashers
O'Neills
D NOVA 3
Contracuixes grogues
BonÀrea
A
Irish Corned Beef Slices
Glen Aine Foods
E NOVA 4
Roasted Chicken Strips
Greem Valley
A NOVA 4
Chicken Tikka Masala
Heinz
B NOVA 4
WW Chicken & Lemon Risotto
Weight watchers
B NOVA 4
energetic egg fried rice with diced chicken breast
total fitness
B NOVA 4
minced beef
dew fresh
B NOVA 1
Lean Bacon Lardons
Oakpark
D NOVA 3
Pate campagne sup
D NOVA 4
Pollo blanco para ajillo o paella
BonÀrea
A