Barcode: 0030034917173
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 263.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 63.2 g |
| of which sugars | 63.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Blackberries, cane sugar, fruit pectin, citric acid.
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Blackberry Fruit Spread
D NOVA 4
Falafel
Norma,Feel Good,Bobeldijk Food
B NOVA 3
Bio Omega 3 Planzenöl
Bio Sonne
B
Crunchy
Crownfield
D NOVA 4
Patate douce
Côté Marché
NOVA 1
Ajvar
Finest
B NOVA 3
Erbsen und Karotten im Glas
Ernte Krone
A NOVA 3
5-Korn Flocken
Bio Sonne
A NOVA 1
Ajvar
B NOVA 3
Heidelbeere Marmelade Extra
Tante Klara
D NOVA 4
Bio Linsenwaffeln
Bio Sonne
A
Barritas de pan con pipas
La Cestera
D NOVA 3