Barcode: 8715600008395
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
bronwater, voedingszuur (citroenzuur), natuurlijk aroma, zoetstoffen (acesulfaam-K, cyclaamzuur, sucralose), concentraat van saffloer, conserveermiddel (kaliumsorbaat), antioxidant (ascorbinezuur), pantotheenzuur (vitamine B5), vitamine B6 en B12.
Additives
e202
e300
e330
e950
e952
e955
Related Products in Beverages
MilkShake Vanille
T-Store
NOVA 4
Ice tea peche
Lipton
D NOVA 4
Strawberry Syrup
NOVA 4
Кофе Кола Watermelon
Кофе Кола
NOVA 4
Heineken 0.0%
Heineken
B NOVA 4
Energy drink classic
Classic
E NOVA 4
Lemonade
Morrissons
NOVA 4
Monster Energy Ultra
Monster energy
C NOVA 4
Pink Lemonade
Crystal Light
E NOVA 4
Chocolate whole milk
Guernsey Farms Dairy
E NOVA 4
moroccan mint green tea
JUST ICE TEA
B NOVA 3
fuzetea
fuzetea
E NOVA 4