Barcode: 0069000004258
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.8 g |
| of which sugars | 11.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, Sugars (sugar/glucose-fructose), Phosphoric acid, Caffeine, Citric acid, Caramel, Natural flavour.
Additives
e330
e338
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Capupuccino flavor hazelnut
Auchan
NOVA 4
Carrabba's Italian Grill, Minute Maid Lemonade
Carrabba's Italian Grill
E
Sonic, Iced Tea, Sweet, Large
Sonic
E
Wawa, Iced Caramel Latte, 24 Oz
Wawa
B
Zaxby's, Fanta Peach, 32 Oz
Zaxby's
B
White Castle, Vanilla Shake, St Louis Only, Large
White Castle
B
Laben
Lait du Forez
B NOVA 1
Auchan dolce 3
Auchan
NOVA 1
Krispy Kreme, Iced Tea, Unsweet, 32 Oz
Krispy Kreme
B
Firehouse Subs, Mello Yello Zero Grape, 32 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Auchan café chicorée au lait 400g
Auchan
C NOVA 4
Mexique Café moulu Doux et parfumé
Auchan
NOVA 1