Barcode: 0990500300017
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.0 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | 0.3 g |
| Proteins | 4.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apple juice, spinach juice, kale juice, celery juice, whey isolate, lemon juice, ginger juice
Allergens
celery
milk
Related Products
Kombucha
B
Organic Cola - Kombucha
Bros living drinks
NOVA 4
Glow kambucha
N°1 Living
C NOVA 4
Northamptonshire Raspberry Jam
Friars Farm
D NOVA 4
Kombucha Ginger & Tumeric
One Living
C NOVA 1
Energy Kombucha
Holland and Barrett
C NOVA 4
Lo Bros Living Drinks Organic Kombucha Raspberry & Lemon
C NOVA 4
No 1 Living
C NOVA 4
Organic Cashew Nut Pieces
Real Food Source.com
D NOVA 1
Immunity
One living
NOVA 4