Barcode: 7041614002823
Reale Lomper Spelt
by Bakehuset
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 216.0 kcal |
| Fat | 0.9 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 45.8 g |
| of which sugars | 1.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.2 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Poteter, speltmel (17 %), hvetemet for utbaking, potettlakes (inneholder sulfitt), hvetestivelse, fuktighetsbevarende middel (E422), salt. konserveringsmiddel (E202, E282), surhetsregulerende middel (E330), vann Kan inneholde spor av: Egg, soya, melk, mandler.
Allergens
gluten
Additives
e202
e282
e330
e422
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Whole-Cut Loin
Juicy Marbles
A NOVA 4
batasta
Casarecce
C NOVA 4
Spelt Ravioli
Mlinotest
C NOVA 4
Dar Zlatega Zrnja
Mlinotest
A NOVA 1
Sirovi Kapeleti
Mlinotest
D NOVA 4
Choco Fruits - Raspberry In Milk Chocolate
Tante Frida,Naturalica Foods,Geia Food
E NOVA 4
Peanut butter
Proteini.si
A
Huile de courge
Sweet Pumpkin
E NOVA 2
Graines de courge
Dajc
E NOVA 1
Choco Fruits - Strawberry/milk Chocolate
Tante Frida,Naturalica Foods,Geia Food
E NOVA 4
Ajdovi ravioli
Mlinotest
C NOVA 4
jagoda - sadni namaz
uroš in valentina
D NOVA 4