Barcode: 2221729949826857122361
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 16.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Boisson riz
Delhaize Plant Based,Delhaize
C NOVA 4 Eco-Score B
Fanta Pêche Blanche
Fanta
E
Green Tea
Arizona
D NOVA 4
1% low fat chocolate milk
Clover valley
D NOVA 4 Eco-Score D
CAFFÈ LATTE
Kaiku
C NOVA 4
Salted Caramel Protein Shake
Oikos
B NOVA 4
Cherry Slush
Alani Nu
C NOVA 4
Oat barista
Sainsbury’s
C NOVA 4 Eco-Score C
Mocha Latte Protein Plus
Super Coffee
B NOVA 4
Bier - Veltins Pilsener
Veltins
NOVA 3 Eco-Score C
Dr Pepper
Dr Pepper
E NOVA 4
Fanta grape
Coca-Cola,Coca-Cola Company,Fanta
E NOVA 4