Barcode: 0041116111112
Ring pop melon d'eau
Processing
NOVA 4
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 6.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
sugar, corn syrup, lactic acid, sodium lactate, natural & artificial flavours,
Additives
e270
e325
Recipes with Similar Ingredients
Cranberry Pear Bread Pudding
10 ingredients
Creme De Cassis (Currant Liqueur)
4 ingredients
Matafans Savoyardes
5 ingredients
Liqueur À La Sauge (Homemade Sage Liqueur)
4 ingredients
Herbal Eau-De-Vie
2 ingredients
Creme De Cassis Or Creme De Mures
1 ingredient
Spirited Sour Cherries
3 ingredients
Spring Berry Champagne Cocktail
5 ingredients
Beloved'S Allsorts Inc. Recipe
7 ingredients
Cherry Blossom
5 ingredients
Elixir of Sage
3 ingredients
Ann Kathleen Mckay's Strawberry Cake A La Dacquoise Recipe
7 ingredients
Related Products
Vegan losos
Lidl, Vemondo
D NOVA 4
Vegane Chunks Chicken Style
Vemondo
A NOVA 3
Instant Noodles - Chicken Flavour
Newgate - Lidl
NOVA 4
Orange Juice
Naturis
C NOVA 1
Instant Noodles Curry Flavour
Newgate
NOVA 4
tai prawn
Votasia
NOVA 4
Mix frutos secos tostados con sal
Alesto
C NOVA 3
Vitamin drink
Saskia, Lidl
B
Joghurt griechischer Art Natur
Milbona
C
Plein sud citron
PLEIN SUD
B NOVA 1