Barcode: 3052911422843
Sirop cerise
by Monin
Processing
NOVA 4
Environment
Eco-Score A
Categories
Available in
france, germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 338.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 82.9 g |
| of which sugars | 82.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre, eau, jus concentré de cerise, jus concentré de citron, arôme naturel, colorant : E163.
Additives
e163
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Skim Milk
Farmers
B NOVA 1
Organic Cold Brew Black Tea Concentrate Unsweetened
Trader Joe's
B NOVA 1
Blood Orange Rooibos Herbal Tea
Trader Joe's
NOVA 4
Splash
Nestlé
C NOVA 4
Fresh Squeezed Lemonade
Trader Joe's
E NOVA 3
Splash Blast: Wild Berry
Splash Blast
C NOVA 4
Raspberry Sparkling Water Beverage, Raspberry
Nestlé
C NOVA 4
Sparkling Blood Orange
Spalsh Refresher
C NOVA 4
Sparkling Rocket Freeze
Splash Refresher
C NOVA 4
Velvety Sweet Mango Peach Flavored Sparkling Water Beverage, Velvety Sweet Mango Peach
Nestlé
C NOVA 4
Unsweetened Hazelnut Beverage
Enjoy!
NOVA 4
Tangy Sweet Lemon Flavored Sparkling Water Beverage, Lemon
Nestlé
C NOVA 4