Barcode: 3055150013056
Sirop chocolat blanc
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 339.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 85.0 g |
| of which sugars | 75.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre, eau, arôme naturel.
Related Products in Beverages
Айрян
LB bulgaricum
C NOVA 3
Ginger beer
KOMBUCH’ALPES
NOVA 1
Ultra ice tea
ONE PIECE FILM RED
C NOVA 3
Raspberry and blueberry
Kamenitza Fresh
C NOVA 4
3770028356072
Boisson Fruits Petillante Sans Alcool Cassis The Noir
Noctua
C NOVA 3
Минерална вода
Девин
A NOVA 1
Matécito Original
Matécito
C NOVA 4
Kombucha
Datxa
C NOVA 3
Noctua Citron Gingembre
Noctua
C NOVA 3
Kola artisanal
BEUK KOLA
E NOVA 4
Напитка от рози
Premium Fresh
E NOVA 3