Barcode: 3052911123719
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 314.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 78.5 g |
| of which sugars | 78.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Fact per ml / Données Nutntionnelles par 100 314 z..rat±dfat - acide. gras saturés 0
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Dr Pepper Zero Cherry Crush
Dr Pepper
NOVA 4
MOUNTAIN BLAST
POWERade
NOVA 4
Greens Wellness Smoothie
pressed juicery
C NOVA 4 Eco-Score D
Jus de mangue
U
E NOVA 3
Apfelsaft
Pfanner
B NOVA 1 Eco-Score C
Grapefruit
Waterdrop
Kokosmilch
Gut & Günstig, divers
E NOVA 4 Eco-Score C
Cherry Cola
OLIPOP
B NOVA 4 Eco-Score B
Mixed Berry Vanilla
Chobani
C NOVA 4 Eco-Score E
Chocolate Syrup
Nesquik,Nestlé
NOVA 4 Eco-Score A
Melograno & Arancia Pomegranate & Orange
Sanpellegrino
E NOVA 4
Chocolate Flavor Powder
Nestlé Nesquik
E NOVA 4 Eco-Score A