Barcode: 3052911532337
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 322.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 80.0 g |
| of which sugars | 80.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre, eau, arôme naturel, colorant : caramel ordinaire.
Additives
e150a
Related Products in Syrups
Ginger Hibiscus Syrups, Ginger
Boozy botanicals
C NOVA 3
Maple Vermont Organic Syrup, Maple
D
Dessert Perte De Poids Care Free Sirop (300G)
Care Free
A NOVA 4
Drink Lids
Zeal
NOVA 4
Organic Maple Syrup Grade A Robust
Sapjack
C
Reissirup
BioSchneekoppe, Schneekoppe, Sweet & Spicy
E NOVA 1
Sirop de kiwi
Cherrr
E NOVA 4
Bursting Boba
BOSSEN
NOVA 4
Makrut Lime-Leaf Infused Vermont Organic Maple Syrup, Makrut Lime-Leaf Infused
D
Syrup
Simply, Natural Northern
E NOVA 3
Vanilje Sirup
A NOVA 4
Sirop de fleurs de sureau
Siropnature.be
NOVA 3