Barcode: 8594173600416
Sirup jeřáb černý
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
vegetarian
vegan
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 354.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 87.0 g |
| of which sugars | 77.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
A-glukózo-fruktózový sirup a/nebo B-cukr, voda, zahuštěný extrakt z jeřábu černého 65% (4,0%), regulátor kyselosti-kyselina citrónová, přírodní aroma, antioxidant-přírodní vitamín C.
Related Products in Syrups
Drink Lids
Zeal
NOVA 4
Syrup
Simply, Natural Northern
E NOVA 3
Dessert Perte De Poids Care Free Sirop (300G)
Care Free
A NOVA 4
Sirop de fleurs de sureau
Siropnature.be
NOVA 3
Makrut Lime-Leaf Infused Vermont Organic Maple Syrup, Makrut Lime-Leaf Infused
D
Vanilje Sirup
A NOVA 4
Reissirup
BioSchneekoppe, Schneekoppe, Sweet & Spicy
E NOVA 1
Ginger Hibiscus Syrups, Ginger
Boozy botanicals
C NOVA 3
Sirop de kiwi
Cherrr
E NOVA 4
Bursting Boba
BOSSEN
NOVA 4
Maple Vermont Organic Syrup, Maple
D
Organic Maple Syrup Grade A Robust
Sapjack
C