Barcode: 7070841003242
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 9.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Råsaft frå eple 62%, blåbær 14%, bjørnebær 8%, tyttebær 5%, bringebær 4%, jordbær 4% (frå konsentrat, totalt 97% råsaft), stabilisator (polydextrose), surheitsregulerande middel (eplesyre), konserveringsmiddel (kaliumsorbat, natriumbenzoat), søtstoff (sukralose).
Additives
e1200
e202
e211
e296
Related Products in Beverages
Pepsi Lime
Pepsi
C NOVA 4
Bubli Lemon
Bubli
NOVA 4
Moja kravica
imlek
C
Passion fruit & orange
Somersby
NOVA 4
Kefir
Imlek
Balans+
imlek
B NOVA 1
SenSia
Dukat
B
Moja kravica jogurt sa 2.8% m.m.
Imlek
B
Moja Kravica čokoladno mleko
Imlek
C
Palm Candy Sukku Coffee
Senthan
Zaječarsko Svetlo Pivo
Zaječarsko
NOVA 3
Pepsi Lime zero sugar
Pepsi
B NOVA 4