Barcode: 9120117505173
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | — |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
acidifiant acide citrique, régulateur d'acidité carbonate de sodium, régulateur d'acidité carbonate de potassium, arôme naturel, acérola en poudre, extrait de figue de barbarie, édulcorant glycosides de stéviol, niacine, vitamine B1 (thiamine)
Additives
e330
e500
e500i
e501
e501i
e960
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Blue Moon Belgian White Wheat Ale Beer Bottles - 6 CT
Blue Moon
NOVA 3
Rose & Mint Herbal Tea
Bigelow
NOVA 4
Coors Light
Coors
NOVA 4
Mint Medley Herbal Tea
Bigelow
NOVA 1
The Mini Soft Drink
Ale8, ALE 81
D NOVA 4
Whole Chocolate Milk
Harris Teeter
E NOVA 4
Sparkling Elderberry + Pomegranate Apple Cider Vinegar Beverage
Trader Joe's
E NOVA 4
Harris Teeter Diced Tomatoes
Harris Teeter
B NOVA 3
Lavender chamomile herbal tea
Bigelow
Green tea
Bigelow
NOVA 1
Mint chocolate cocoa mix
Cocoa Classics
NOVA 4
Perfect Peach
Bigelow
NOVA 4