Barcode: 3770004860104
Spirales en vert
Labels
organic
eu organic
fr bio 01
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 331.0 kcal |
| Fat | 1.2 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 50.4 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 24.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
farine de lentilles vertes, eau produit issu de l'agriculture biologie que. SPIRALES EN VE 00% LEGUMINEUSE GREDIENIS farine de lentilles vertes aduit issu de Pagriculture biologique ECIALITE AUX LENTE LES VERTES og 3 n 4 m 99
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Nürberger Elisenlebkuchen glasiert ohne Mehl
Georg Goess,Gourmet Finest Cuisine,Aldi
D NOVA 4
Bio Mama Rote Früchte
Mamia
A NOVA 1
Nürnberger Elisen-Lebkuchen
Georg Goess,Gourmet Finest Cuisine,Aldi
D NOVA 4
Dattelschnitte mit Walnüssen
California Direct, Frutos Ayllon, Gourmet Finest Cuisine
C NOVA 1
Reissirup
Gutbio
NOVA 1
The Wonder Chonks - Döner-Style
Aldi,Ponnath,My Vay
C NOVA 4
Milchreis Rhabarber
Milsani
C NOVA 4
Frischer Blätterteig auf Backpapier
Wewalka,Wonnemeyer
D NOVA 3
Nürnberger Elisen-Lebkuchen schokoliert mit Marzipan
Aldi,Georg Goess,Gourmet Finest Cuisine
E NOVA 4
Silberzwiebeln
Aldi, King's Crown, Mamminger Konserven
C NOVA 3
The Wonder Chonks - Chicken-Style
Aldi,My Vay
A NOVA 4
Feigenschnitte mit Mandeln
California Direct, Frutos Ayllon, Gourmet Finest Cuisine
C NOVA 3