Barcode: 27058251
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 342.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 64.0 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 5.4 g |
| Proteins | 13.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% semoule complète de blé dur.
Recipes with Similar Ingredients
Pasta Salad
6 ingredients
Tasty Veggie Spirelli Salad
12 ingredients
Tasty Veggie Spirelli Salad
12 ingredients
Rotini Salad
5 ingredients
Leftover Chicken Pasta Salad
9 ingredients
Spirelli With Ham And Artichokes
6 ingredients
Fresh Minestrone Soup
7 ingredients
Ham Noodle Bake/Fry Recipe
5 ingredients
Tasty Veggie Spirelli Salad
12 ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Spicy Queso Crispy Chips
WILDE
NOVA 4
Organic Black Bean Soup with Sweet Corn and Peppers
eatiful
B NOVA 3
Raisin Granola
Superior Snacks
B NOVA 4
Mashed potato / pork
Clean eatz
C NOVA 4
Bread rolls
Sola
C NOVA 4
Korean Sweet & Spicy Crispy Chips
WILDE
D NOVA 4
French Toast Keto Bread Sliced
Sola
A NOVA 4
Golden Granola
Superior Snacks
B NOVA 4
Super Nutty Granola
Superior Snacks
C NOVA 4
Kensington crunch granola
D NOVA 4
Pb Crunch Granola
Superior Snacks
D NOVA 4
Cherry Almond Granola
Superior Snacks
D NOVA 4