Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 618.0 kcal |
| Fat | 51.0 g |
| of which saturated | 8.6 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 7.1 g |
| Fiber | 8.0 g |
| Proteins | 24.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Földimogyoró 90%, napraforgóolaj dextróz, teljes mértékben hidrogénezett pálmazsír, étkezéi só. Dióféléket tartalmazhat. Minőségét megőrzi(ólé) sána, hűvös helyen tárolva az üvegen feltüntetett hónapvégig. SLO ARAŠIDOV NAMAZ Z 90 % ARAŠIDOV, KREMAST Sestavine: arašidi 90 %, sončnično olje, dekstrza, popolnoma hidrogenirana palmova maščoba, sol V proizvodnem obratu se predelujejo tudi oreški. Hraniti v suhem prostoru zaščiteno pred toploto. Upordono najmanj do konca: glejte zgornji del embalaže. RUS АРАХИСОВАЯ ПАСТА С 90% АРАХИСА масло, соль. Этот продукт изготОвлен на фаорик;, 8 прохладном месте. Годен до: сМ. на банке. 350ge 080 8 710671 155160
Allergens
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Enriched 12 club rolls
J.J. Cassone Bakery Inc.
Portuguese Bread
J.J. Cassone
Fruit Smoothie
Fruchi
Pagoda cream cheese wontons
Pagoda
Real Fruit Smoothie
The Schwan Food Company
Mexican style refried beans
La Tiara
Pizza melt pepperoni
Red Baron
Meatless Meatballs
Adf Foods Ltd
Real Fruit Smoothie
Fruchi
Fruit Smoothie
Fruchi
Meatless Meatballs
Adf Foods (Usa) Ltd.
Zesty Italian Meatless Meatballs
Adf Foods (Usa) Ltd