Barcode: 0041270850025
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 100.0 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 17.8 g |
| of which sugars | 7.8 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Corn.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pagoda cream cheese wontons
Pagoda
E NOVA 4
Enriched 12 Vienna Rolls
J.J. Cassone Bakery Inc.
D NOVA 4
Pizza melt pepperoni
Red Baron
D NOVA 4
Fruit Smoothie
Fruchi
E NOVA 4
Fruit Smoothie
Fruchi
E NOVA 4
Enriched 12 club rolls
J.J. Cassone Bakery Inc.
C NOVA 4
Real Fruit Smoothie
Fruchi
E NOVA 4
J.J. Cassone, Italian Bread
J.J. Cassone Bakery Inc.
C NOVA 3
Portuguese Bread
J.J. Cassone
C NOVA 4
Real Fruit Smoothie
The Schwan Food Company
E NOVA 4
8 Sliced Sandwich Rolls
J.J. Cassone Bakery Inc.
C NOVA 4
Hoagie
Pas Yisroel
C NOVA 4