Barcode: 4895032566763
Sympa
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 107.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.8 g |
| Salt | — |
Ingredients
Maïs Doux, Eau, Sucre, Sel
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Spaghetti Toscana
Lidl
C NOVA 4
Julienne de légumes
Freshona
A NOVA 1
Pflaumenmus / Powidl
Maribel
D NOVA 4
Bio-Suppe Kürbis
Kania
C NOVA 3
Bio Suppe nach italienischer art
Kania
A NOVA 4
Carrot, Cauliflower and broccoli mix
Freshona
A NOVA 1
Erwten
Freshona
A NOVA 1
Steamed Vegetables Mix
Freshona, Lidl
B
Mélange Vapeur
Freshona
A NOVA 1
Plain Flour
Lidl
NOVA 1
Both in one White qnd Wholemeal
Rowan hill
B NOVA 4
Self Raising Flour
Belbake
C NOVA 1