Barcode: 0007203672783
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 81.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic honey.
Recipes with Similar Ingredients
Sun-Brewed Mint Tea
4 ingredients
Lavender Balsamic Vinaigrette
6 ingredients
Jolly Roger Baked Chicken
16 ingredients
Blueberry Iced Tea
11 ingredients
French Cream Cheese And Preserves
6 ingredients
Oranges With Rosemary Honey
4 ingredients
Pan Di Stelle
13 ingredients
Tirggel
10 ingredients
Tapioca Pudding
8 ingredients
Pear And Black Pepper Preserves
6 ingredients
Ginger And Orange Glazed Carrots
5 ingredients
Orange, Anise Seed And Honey Greek Yogurt Pops
6 ingredients
Related Products in Breakfasts
Premium pure honey
Sophia Foods Inc.
E NOVA 2
Orange blossom comb honey globe
Don Victor
D
Honey
Florida Buzz
D NOVA 2
Pâte à tartiner 13%de noisettes
Carrefour Bio
E NOVA 3
Premium Honey
Sophia Foods Inc.
E NOVA 2
Honey
Le Château Blanc
D NOVA 2
Miel de nectar
Migros Bio
E NOVA 2
100% pure honey
D NOVA 2
P’tit carré
Aglina
D NOVA 4
Premium pure honey
Sophia Foods Inc.
E NOVA 2
Creamed honey
Kitchen Table Games Inc.
D NOVA 2
Miel crémeux
Bonté
D NOVA 2