Barcode: 3760269851184
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 18.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau gazeifiée, sucre, inuline de chicorée 2% jus de citron concentré 1.1%, vinaigre de cidre 0.38% aróme naturel
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Patanjali Divya Jal
Patanjali
NOVA 1
Vanilla Milk
Heritage
D NOVA 4
Ensure Diabetes Care Vanilla Delight flavour
Abbott
D NOVA 4
Campa Orange Flavour
Campa
E NOVA 4
Orange Flavoured (Carbonated Beverage)
Campa
E NOVA 4
Lemon Flavoured 2ltr
Campa
E NOVA 4
Heritage Milk Shake
Heritage
C NOVA 4
Independence Chocolate Flavoured Milkshake
Independence
E NOVA 4
Campa lime
Campa
E NOVA 4
Pedia Sure Vanilla Delight Flavour
Abbott,PediaSure
NOVA 4
Campa Lemon
Campa Cola,Reliance Industries
E NOVA 4
Raw Pressery Valencia Orange
Raw Pressery
NOVA 4