Barcode: 9310947004117
Copha
Processing
NOVA 4
Labels
australian made
Available in
australia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 884.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 98.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Hydrogenated Coconut Oil (99%), Soybean Lecithin
Additives
e322
e322i
Recipes with Similar Ingredients
Homemade Ferrero Rocher Chocolates!
5 ingredients
Mini Christmas Fruit Puddings
8 ingredients
Ferrero Rocher Truffles
8 ingredients
Chocolate Coffee Truffles
8 ingredients
Mocha Sticks
6 ingredients
Chocolate Pigs
7 ingredients
Chocolate Biscuit Cake
6 ingredients
Coconut Crunchy Noodle Squares
6 ingredients
Chocolate Crackles
5 ingredients
Chocolate Crackles
5 ingredients
Chocolate Crackles
5 ingredients
Australian Chocolate Crackles Recipe
4 ingredients
Related Products
Premium Mix Of Nuts, Fruits & Seeds
Grandma's Nuts
D NOVA 4
Grass-fed whey protein
E NOVA 4
Cookie Dough Clusters Chocolate Chip Cookies
Melkand Cookies Inc.
NOVA 4
Suja, spark, fruit juice drink, water strawberry, raspberry, lemon, tart cherry
Suja, Georgia Peach Products Inc.
C NOVA 3
Booyah Licious!, Sweet Hot 'Burger' Relish
Georgia Peach Products Inc.
C NOVA 3
Lucky's hot sauce
C NOVA 3
Vegetable & fruit juice
Suja, Georgia Peach Products Inc.
B NOVA 1
Green Supreme
Suja, Georgia Peach Products Inc.
C NOVA 1
Sonu, Water With Electrolyte Vitamins, Pineapple Mango
Georgia Peach Products Inc.
NOVA 4
Fuel
Suja, Georgia Peach Products Inc.
B NOVA 1