Barcode: 4904691100352
Ensalada de alga
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 250.0 kcal |
| Fat | 3.0 g |
| of which saturated | 1.2 g |
| Carbohydrates | 44.0 g |
| of which sugars | 41.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 23.0 g |
Ingredients
Wakame salado, hongo de las nieves, alga en tiras, meristotheca papulosa, alga wakame de tallo
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Demi-baguettes
Sans marque
C NOVA 3
Confiture extra figues
Simplement Bon Et Bio
D NOVA 4
Poêlée à la parisienne
Les délices de Julienne
A NOVA 4
Champignons de paris
Simplement BON et BIO
A NOVA 3
Abricot Confiture extra
Tamara
D NOVA 4
Confiture extra fraise
Aldi, Confirella
D NOVA 4
Jus d'orange
Fruima
D NOVA 4
Fettuccines aux épinards
Aldi, D'antelli
A NOVA 1
Gressins graines sésame lin pavot
Mannapain
D NOVA 3
Tajine de legume
Les jardins de Laylah
A NOVA 3
Nectar multifruits
Refresco France, Simplement Bon Et Bio
C NOVA 4
Mini Navette
Délices de l'Avesnois, Sans marque
C NOVA 4