Barcode: 0070475650109
Fresh Portabella Caps
by Giorgio
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Portabella caps
Recipes with Similar Ingredients
Crab Mushrooms
6 ingredients
Mushrooms With Crabmeat Stuffing
10 ingredients
Savory Mushrooms
11 ingredients
Mushroom Bites
5 ingredients
Crab Stuffed Mushroom Caps
7 ingredients
Portobello Mushrooms
10 ingredients
Stuffed Mushrooms
9 ingredients
Stuffed Mushroom Caps
9 ingredients
Crab Stuffed Mushrooms
8 ingredients
Spinach And Mushroom Lasagna Roll-Ups
12 ingredients
Stuffed Mushrooms
8 ingredients
Easy Stuff Mushrooms
4 ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sadaf organic fig jam
Sadaf
D NOVA 4
Fresh Frozen Artichoke Bottoms
Sadaf
A NOVA 1
Edamame soy beans
A
Pitted Sour Cherry Preserve In Heavy Syrup
Soofer Co. Inc.
C NOVA 4
Pomegranate concentrate
E NOVA 1
Artichokes bottoms
A
Green beans
A
Molokhiya leaves
A
Double peeled green fava
A
Mixed Herbs
Sadaf
A NOVA 3
Sadaf, Green Fava Beans
Soofer Co. Inc.
A NOVA 1
Sabzi Polo
Sadaf
A NOVA 3