Barcode: 20165321
Frische milch 3,5%
by Cornwall
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
organic
no gmos
ohne gentechnik
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 2.4 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | 4.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 3.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
thé vert, arôme (pomme), feuilles de ginkgo (3 96), pommes. Conseils de oréoaration s
Related Products in Beverages
Cherry met gefermenteerd fruit
Hero
C NOVA 4
Hero Cassis Original, Cassis
E NOVA 4
the original CASSIS
hero
E NOVA 4
Hero Cassis Zero
Hero
C NOVA 4
Smulll cola
E NOVA 4
Hipro 25g proteine
Hipro
C NOVA 4
Framboos en cranberry met appel
Dubbel Frisss
NOVA 4
The Original Cassis
Hero
E NOVA 4
Chocomel
Campina, Chocomel
E NOVA 4
Langlekker drinkyoghurt perzik abrikoos
Optimel
C NOVA 4
Rode biet appel & framboos
Appelsientje
B NOVA 4
Cassis Original
Hero
E