Barcode: 6111245341439
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 266.0 kcal |
| Fat | 22.0 g |
| of which saturated | 22.0 g |
| Carbohydrates | 9.0 g |
| of which sugars | 9.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Eau, Fromage, Matière Grasse Végétale, Poudre de tait Écrémé, Protéines de Lait Amidon, Carraghénane, Sel de Fonte (E452, E450, E330), Sorbate de Potassium, Sel. 18% de matière grasse
Additives
e202
e330
e407
e450
e452
Related Products in Dairies
Min Favoritt med parmasan & Spekeskinke
Kavli
D NOVA 3
Skyr Mango & Appelsin
Q-Meieriene
A NOVA 4
Curry ananas smøreost
Kavli
D NOVA 3
Chili paprika smøreost
Kavli
D NOVA 3
Rekeost
Kavli
D
Baconost
Kavli o. as hovedlager
E NOVA 3
Magerost Jalapeño
Kavli
C NOVA 3
Magerost Naturell
Kavli
C
Juleost smøreost med mild smak av blåmuggost
Kavli
E NOVA 3
Bacon Ost
O Kavli AS
E NOVA 4
Mager Ost Chilli Pepper Hvitløk
Kavli
A NOVA 4
Skinkeost Tube
Kavli
E NOVA 4