Barcode: 8594041070198
Kombucha heřmánek
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 3
Labels
kosher
green dot
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.6 g |
| of which sugars | 4.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Voda, odvar z heřmánku (50%) a ze zeleného čaje (50%), cukr
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Potbelly Sandwich Shop, Mocha Smoothie
Potbelly Sandwich Shop
E
Red Robin, Sand In Your Shorts
Red Robin
E
Kokosmilch
Taste of Asia
E NOVA 1
Long John Silver's, Mountain Dew, Large, 40 Fl Oz
Long John Silver's
B
Reine Butter Milch
Penny
B NOVA 1
White Castle, Iced Tea, Southern Sweet, Columbus, New York & New Jersey Only, Gallon
White Castle
B
Jack In The Box, Dasani, 20 Fl Oz
Jack in the Box
B
Firehouse Subs, Mello Yello Zero Fruit Punch, 22 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Bananen-Nektar - Paradiso
Paradiso
E NOVA 3
Krystal, Icee Cherry
Krystal
E
Firehouse Subs, Dasani Sparkling Lemon Lime Seltzer Water, 32 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Chick-Fil-A, Cookies & Cream Milkshake, Small
Chick-Fil-A
E