Barcode: 3474660000361
Pomme & fleur de sureau
by Rothgerber
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 54.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 12.9 g |
| of which sugars | 12.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
pur jus de pomme, extrait de fleur de sureau (eau, sucre, fleur de sureau, jus de citron)
Related Products in Beverages
No.1 Living - Ginger, Grapefruit and Lime Kombucha Health Shot
No.1 living
B NOVA 4
Lager
Small Beer
NOVA 3
Ginger Kombucha
No.1 Living
NOVA 4
Kombucha Adaptogen
C NOVA 4
Ginger kombocha
C NOVA 4
Ginger kombucha
One Living
C NOVA 1
Yuzu seltzer
Something & Nothing
NOVA 4
No. 1 Living Passion Fruit Kombucha with Goji
One Living
C
Raspberry kombucha
No1 Living
C NOVA 4
Thé fermenté Kombucha
C NOVA 4
Kéfir d’eau - Fraise
NO1 LIVING
C NOVA 4
Raspberry Kombucha
no 1 living
C NOVA 4