Barcode: 0011110080684
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 97.3 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 20.4 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
shrimp
Recipes with Similar Ingredients
Mushroom Caps Stuffed
4 ingredients
Marinated Fresh Mushrooms
6 ingredients
Chicken Casserole
6 ingredients
Egg Casserole
6 ingredients
Quail Our Favorite Way
4 ingredients
Lipton Pepper Steak
7 ingredients
Sausage Strata
6 ingredients
Hamburger Baked Beans
8 ingredients
Chicken Casserole
9 ingredients
Stella'S Vegetable Soup
10 ingredients
Chicken Salad
8 ingredients
Stuffed Green Peppers
10 ingredients
Related Products
Вафла Хипер класик
Престиж
E NOVA 4
Вафла ХИПЕР BLACK
ПРЕСТИЖ
E NOVA 4
Marva
Престиж
NOVA 4
Ная вафли класик
Престиж
E NOVA 4
Chocolate biscuits with rasberry jam
Престиж
E NOVA 4
Суха паста с крем ванилия
Престиж
E NOVA 4
Вафли Ная
Престиж
E NOVA 4
Вафли Ная
Плестиж
E NOVA 4
Gecoate wafel "TROYA" Classic
ПPЕСТИЖ
E NOVA 4
Тунквани бисквити със сладко от смокини
Престиж
E