Barcode: 0041220580002
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.4 g |
| of which sugars | 8.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | — |
Ingredients
PASTEURIZED GRAPEFRUIT JUICE
Recipes with Similar Ingredients
Texas Fruit Tray
7 ingredients
Taco Dip
6 ingredients
Slow Cooker Pulled Pork And Chorizo Sausage Dip
6 ingredients
Rio Zape Beans With Toasted Chile Sauce
12 ingredients
Aloha Beans
9 ingredients
Herring And Apple Salad
9 ingredients
Infused Four Citrus Vodka
5 ingredients
Walnut-Fennel Dip
12 ingredients
Country-Style Bean Soup With Prickly Pear (Sopa Campesina)
7 ingredients
Lentil Soup (Potage De Lentille)
14 ingredients
Basmati Pilaf With Vermicelli And Onions
9 ingredients
Tepary Bean And Fennel Ragout
7 ingredients
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Scotti soya barista bio 20days
Riso Scotti
B NOVA 1 Eco-Score A
Cultura
Arla
C
Touch of Fruit Lemon & Lime Flavoured Water
Volvic
C NOVA 4
Lemon soda zero
Fonti di Crodo
C NOVA 4
Früchtekorb fit
Tönnissteiner
C Eco-Score E
Kong Strong
Lidl
E NOVA 4
Coca Cola
Coke
E NOVA 4
Levandulová limonáda
Duc de coeur
D NOVA 4
Bebida energética Energy Drink
Hacendado
E NOVA 4
RAS KIK MANGO
CAMPA COLA
D NOVA 4 Eco-Score E
Protein Chocolate Shake
melkunie
NOVA 4
Soda water
Schweppes
B NOVA 4