Barcode: 0691355898734
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 360.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 92.0 g |
| of which sugars | 80.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, corn syrup, contains less than 2% of natural & artificial flavors, palm oil, glycerine (vegetable), artificial colors (red 40, blue 1, red 3, yellow 5).
Additives
e102
e127
e129
e133
e422
Related Products in Snacks
Fruit Bakes Forest Fruit
Crownfield, Lidl
D NOVA 4
Ring Borrel mix Original
Alesto Lidl
D NOVA 4
Sondey Dark Chocolate Coconut Macaroons
Lidl
E NOVA 4
Fior di grano saraceno con zucchero di canna
Realforno
D NOVA 4
fibre up birthday cake
Crownfield
NOVA 4
Rijstzoutjes met kaassmaak
Alesto
D NOVA 4
Fior di cioccolato
Realforno
D NOVA 4
Lichte Crackers
Lidl,Tastino
A NOVA 4
pasticcini mandorlati
Italiamo, italiamo Lidl
D NOVA 4
Fruit Bakes Apple
Crownfield, Lidl
D NOVA 4
coconut maple bites
food festival
D NOVA 4
Mergpijpjes
Sondey
E NOVA 4