Barcode: 24054508
Sirope de coco
by Gutbio
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 3
Labels
organic
eu organic
nl bio 01
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 439.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 100.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Azúcar de coco ecológico, agua
Related Products in Syrups
Sirup Holunderblüte
Trimm
D NOVA 4
Reissirup
BioSchneekoppe, Schneekoppe, Sweet & Spicy
E NOVA 1
Dessert Perte De Poids Care Free Sirop (300G)
Care Free
A NOVA 4
Drink Lids
Zeal
NOVA 4
Syrup
Simply, Natural Northern
E NOVA 3
Sauce dessert chocolat
Siro
D NOVA 4
Sirop de kiwi
Cherrr
E NOVA 4
Cranberry Sirup - Kanada
McEnnedy
E
Original Schwarzer Johannisbeer Sirup aus Kanada
Trader Joe's
E NOVA 3
Cassis Getränkesirup
Solevita
D NOVA 3
Sirop de fleurs de sureau
Siropnature.be
NOVA 3
Vanilje Sirup
A NOVA 4