Barcode: 0022000300072
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 409.0 kcal |
| Fat | 4.7 g |
| of which saturated | 3.7 g |
| Carbohydrates | 91.1 g |
| of which sugars | 74.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sugar, corn syrup, hydrogenated palm kernel oil
Recipes with Similar Ingredients
Fruit Pizza
4 ingredients
Fruit Pizza
5 ingredients
Raspberry Angel Dessert
8 ingredients
Taco Pie
5 ingredients
Cheese Grits
6 ingredients
Hot Broccoli Dip
6 ingredients
Sausage Appetizer Roll
6 ingredients
Breakfast Pizza
5 ingredients
Cabbage Casserole
8 ingredients
Pocket Sandwiches
1 ingredient
Spinach Bread
5 ingredients
Broccoli Casserole
4 ingredients
Related Products
Wish-bone, sweet & spicy french dressing
E NOVA 4
House Italian Dressing
Wish-Bone, Lipton
E NOVA 4
Deluxe French Dressing
Wish-Bone, Lipton
E NOVA 4
Thousand Island Dressing
Wish-Bone, Lipton
E NOVA 4
Wish-bone, italian dressing
E NOVA 4
Southern sweet sweetened iced tea mix
Lipton
NOVA 4
Robusto Italian Dressing
Wish-Bone, Lipton
E NOVA 4
Italian Dressing
Wish-Bone, Lipton
E NOVA 4
Wish-bone, italian dressing
E NOVA 4
Wish-bone, salad dressing, robusto italian, robusto italian
Wish-Bone, Lipton
E NOVA 4