Barcode: 00057954
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 379.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 93.0 g |
| of which sugars | 93.0 g |
| Fiber | 0.2 g |
| Proteins | 1.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Nectar de Fleur de Coco 100% Biologique ALLERGENES: Les allergènes sont indiqués par les ingrédients figurant en caractères gras.
Recipes with Similar Ingredients
Poached Pears
3 ingredients
Pear Frangipan Tart
1 ingredient
Forentines
20 ingredients
Tarte Aux Pommes Et Sucre
24 ingredients
Green And Fruits Salad
12 ingredients
Pear-Almond Tart
13 ingredients
Christmas Apple Pie
22 ingredients
Lemon Cheese Strip Tart
18 ingredients
Caramelized Lemon-Lime Tart
14 ingredients
Related Products
מילקה אוריאו סנדוויץ'
Milka,Oreo
E NOVA 4 Eco-Score E
8 Barres céréalières aux pépites de chocolat et aux cacahuètes
Carrefour Discount, Carrefour
D NOVA 4 Eco-Score E
Daim
Milka
E NOVA 4
Danette
Danette
C NOVA 4
Bubbly Alpine milk
Milka,Mondelez
E NOVA 4 Eco-Score E
Casali Original Rum-Kokos
Casali
E NOVA 4
Tapenade met paddestoel en truffel
Aldi
C NOVA 4
Kokonainen Hasselpähkina
Fazer,Karl Fazer
E NOVA 4 Eco-Score D
Milka Caramel
Milka,Mondelez
E NOVA 4
summet fruita
Freshona
NOVA 1