Barcode: 0002114019554
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Extra virgin olive oil*, soy lecithin, dimethyl silicone (for anti-foaming).
Additives
e322
e322i
Recipes with Similar Ingredients
Crisp Oatmeal Cookies
6 ingredients
Chicken Breasts With Wild Rice
8 ingredients
Easy Apple Dumplings
8 ingredients
Fresh Apple Cake #2
11 ingredients
Pineapple Cake
4 ingredients
Play Doh
6 ingredients
Shepherd'S Pie
12 ingredients
Apple Crisp
6 ingredients
Honolulu Chicken
11 ingredients
Grandma Mac'S Raisin Bran Muffins
8 ingredients
Mandarin Orange Cake
4 ingredients
Beefy Noodle Cheese Bake
10 ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Purple Sweet Potato Deli Crisps
Ajitas Vege Crisps
D NOVA 4
Chocolat granola
Freedom Foods
B NOVA 4
Coconut Milk
NOVA 1
Barista Oat
So Good
A NOVA 4
Orange & Mango
Schweppes
C NOVA 4
Deli Crisps
Ajitas Vege, Trusted Australian Co., The Vege Chip Co.
D NOVA 4
Polenta
Marco Polo
C NOVA 1
Australia's Own Barista Macadamia
Australia's Own
C NOVA 4
White Bread
7-Eleven
C NOVA 4
Organic oat unsweetened
Australia's Own
C NOVA 3
prebiotic honey almond museli
freedom foods
C
Tropical fruit juice
Mountain Fresh Fruit Juices
D NOVA 1