Barcode: 0041497073825
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 52.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.7 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
POTATOES.
Recipes with Similar Ingredients
Chicken Saltimbocca
9 ingredients
Poached Chicken Breast In Wine
8 ingredients
Hot And Spicy Chicken
10 ingredients
Chicken Maranda
7 ingredients
Easy Chicken Gumbo
8 ingredients
Chicken Spinach Patties
6 ingredients
Cheddar Chicken Surprise
8 ingredients
Pineapple Chicken
7 ingredients
Sour Cream 'N Dill Chicken
10 ingredients
Chicken Curry
12 ingredients
Chicken Casserole
6 ingredients
Golden Baked Chicken
6 ingredients
Related Products in Undefined
Unroll And Bake Pie Crusts
Kroger
E NOVA 4
Sliced Pears
Del Monte Foods.
A NOVA 4
Shredded Mild Cheddar Cheese
Food Lion, Food Town Stores Inc.
E NOVA 4
Pancake & Waffle Mix
Food Town Stores Inc.
NOVA 3
Margarine
Land O Lakes
E NOVA 4
Mega Smoked Ham & Cheese Sandwich on Classic White Bread
Market Sandwich
D NOVA 4
Complete Pancake Mix
Meijer
E NOVA 4
Unsweetened Applesauce
Simple Truth Organic
B NOVA 1
Real Bacon Bits
Hormel, Hormel Foods Llc
E NOVA 4
Country Style Baked Beans
Bush's Best
C NOVA 4
Rice Pasta with Dried Cheddar Cheese
Annie's
D NOVA 4
White Enriched Bread
Signature Kitchens, Safeway Inc.
C NOVA 4