Barcode: 0051460000260
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 786.0 kcal |
| Fat | 85.7 g |
| of which saturated | 32.1 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Pork fat, salt.
Recipes with Similar Ingredients
Spaghetti Carbonara
11 ingredients
Gribee
4 ingredients
German Potato Salad Sauce
6 ingredients
Jamaica Oxtail Stew
9 ingredients
Matzo Balls And Chicken Soup
12 ingredients
Half Moon Cookies Sumboosic
13 ingredients
London Broil And Ziti
6 ingredients
Southern Fried Cabbage
4 ingredients
Green Tomato Mincemeat
13 ingredients
Braised Chicken
8 ingredients
Creole Shrimp
12 ingredients
Rodgers Forge Chili
10 ingredients