Barcode: 00035590
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 327.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.6 g |
| of which sugars | 12.2 g |
| Fiber | 32.7 g |
| Proteins | 32.7 g |
| Salt | 2.6 g |
Ingredients
PRECOOKED GREEN SPLIT PEAS, CARROTS, SALT, ONION, GARLIC, HERBS AND SPICES
Recipes with Similar Ingredients
Boston Baked Beans
9 ingredients
Nana'S Bean Soup
6 ingredients
Baked Beans
9 ingredients
Corned Beef Stew
6 ingredients
Senate Navy Bean Soup
9 ingredients
Bean And Eggplant Curry
17 ingredients
Boston Baked Beans
9 ingredients
Boston Baked Beans
6 ingredients
Rice And Beans
5 ingredients
Spicy Shrimp
9 ingredients
Sweet And Sour Shrimp
12 ingredients
Baked Beans
9 ingredients
Related Products in Null
Biscuit
Fresh & Easy
E NOVA 4
Muffin
Fresh & Easy
C NOVA 4
Biscuit
Fresh & Easy, Gut Bartenhof
B NOVA 4
Oatmeal Raisin Cookie
Giant, Fresh & Easy
E NOVA 4
Wild Blueberry Muffins
Fresh & Easy
C NOVA 4
Bolillos
Fresh & Easy
C NOVA 4
Seasonal Cookie Platter
Fresh & Easy
E NOVA 3
Belgian Vanilla Waffle
Fresh & Easy
E NOVA 3
Scone
Fresh & Easy
NOVA 4
Butter Croissants
Fresh & Easy
C NOVA 4
Muffin
Fresh & Easy
C NOVA 4
Sliced Plain Bagel
Fresh & Easy
D NOVA 4